Ivi Rausi ja Ara Yaralyani online-kontsert NUKU muuseumis | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Ivi Rausi ja Ara Yaralyani online-kontsert NUKU muuseumis

jaga
09. Märts 2020 | 16:54

Ivi Rausi ja Ara Yaralyan annavad NUKU muuseumis tasuta online-kontserdi kolmapäeval, 25. märtsil kl 18:00.  VAATA JÄRELE SIIT.

Ivi Rausi ja Ara Yaralyan pakuvad veebi vahendusel kordumatut muusikat, mis toidab hinge. Muusika saatel ja kaamera juhatusel jõuad kohtadesse, mis pole varem sellisel kujul avanenud.  Inimhääl ja kontrabass on justkui loodud selleks, et avada uks muusika võlumaailma.

NUKU muuseumi keskkonnast lummatud Ivi ja Ara jagavad oma muusikat sinuga tasuta. Usume siiski, et sinu vabatahtlik annetus vabakutseliste muusikute kontole on keerulisel ajal neile suureks toeks. TOETUSPILETI SAAD OSTA SIIT.

„Me armastame improvisatsiooni ja mängu, samas jumaldame lihtsust ja ilu,“ ütles Ivi Rausi. „Inimhääl ja kontrabass on justkui loodud selleks, et avada uks ja muusika võlumaailmas ringi jalutada, kogu aeg midagi uut avastades.“

Ivi Rausi ja Ara Yaralyan kohtusid mõned aastad tagasi kogumiku "Aitäh, Valter Ojakäär!" salvestusel. Ivi sõnul oli üllatav, kui paljus nende arusaamad ühtisid, hoolimata erinevatest temperamentidest ja kultuuritaustast. Ivi vaimustus NUKU muuseumi keskkonnast, esinedes seal märtsi alguse kontserdil koos Laura Põldverega.

Kuula Ivi ja Ara interpretatsiooni Uno Naissoo "Meditatsioonist"

NB! Teater ja muuseum on endiselt suletud kuni 1. maini. 

Live-streami toetab Kõlavärv OÜ.

Veel uudiseid