Algas piletite sooduskampaania | NUKU
Tagasi

Algas piletite sooduskampaania

jaga
05. September 2017 | 8:59

Tänasest pühapäevani ehk 5.-10. septembrini kestab NUKU teatripiletite sooduskampaania. See tähendab, et septembri, oktoobri ja novembri etendustele saab soetada eriti hea ja soodsa hinnaga teatripileteid!

Mängukavas on pea kõik teatri repertuaaris olevad lavastused, kust leiab sobiva igaüks – nii 11-kuune laps, 15-aastane noor kui ka keskealine täiskasvanu. Uuslavastustest on müügis kõik järgmistel kuudel esietenduvad lavastused: „Bon Voyage ja teised valed” ja „Pollyanna” kui ka eelmise hooaja menukid „Timm Thaler ehk Müüdud naer” ning "Väike prints".

Kõiki pileteid on piiratud koguses. Piletikampaania jooksul kehtivad hinnasoodustused on järgmised: kõik väikelastelavastused maksavad 7 eurot (tavahind 9 eurot) ning täiskasvanu saatjapilet on jätkuvalt 5 eurot. Koolilastele mõeldud lavastuste piletihind on kampaania ajal 8 eurot (tavahind 11 eurot) ning noortele ja täiskasvanutele mõeldud lavastuste „Ajarefrään” ja „Lemuel Pitkini demonteerimine” pilet maksab 9 eurot (tavahind 16 eurot). Uuslavastuse „Bon Voyage ehk teised valed” erihind on kampaania ajal 12 eurot (tavahind 16 eurot) ning lavastuse "Linnud" soodushind on 15 eurot (tavahind 20 eurot).

Soodsast võimalusest on oodatud osa saama ka suuremad seltskonnad – lasteaia- ja kooligrupid. Nende broneeringuid võetakse vastu telefonil 6679 555 (kassa) või 6670 510 (müügijuht) või e-kirja teel aadressil kassa [at] nuku.ee.

Lisainfo
NUKU teatri kassa
tel 6679 555, kassa [at] nuku.ee
 

Veel uudiseid

Made by Wiseman