24. mail NuQ Trefil | NUKU
Tagasi

24. mail NuQ Trefil

jaga
23. Mai 2019 | 14:26

10:00 „Fööni pärastlõuna“ (Prantsusmaa) Sõltumatu Tantsu Lava. 5+ TEKSTITA

Õhuvoolude juhitud kilekotitantsija keerleb ja pöörleb Claude Debussy kõige kuulsama teose, ajatu „Fauni pärastlõuna” saatel, mis on omakorda inspireeritud Stéphane Mallarmé samanimelisest luuletusest. 

11:00 „Akvaarium“ (Sloveenia) NUKU ovaalsaal. 3+ TEKSTITA

Vann annab meile nii mängupaiga kui nukud. Vesi on teatrilava, mille läbi lapsed õpivad tundma oma füüsilisi omadusi ning saavad teadlikumaks oma kehast ja ümbritsevast maailmast. 

12:00 „Fööni pärastlõuna“ Sõltumatu Tantsu Lava. 5+ TEKSTITA

12:00  Seminar „Mis on visuaalteater?” NUKU teatri proovisaal. Ühise seminarilaua taha on kutsutud visuaalteatriasjatundjad mitmelt poolt Euroopast.

Seminarist teeb reedel, otseülekande ERR-i kultuuriportaal kultuur.err.ee.

13:00 „Pime ruum“ (Prantsusmaa) Vaba Lava. Noortele ja täiskasvanutele

Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega. Duett toob lavale elusuuruses nukud, katkenud laulud, videoprojektsiooni, paraja portsu huumorit ja kõleda üksinduse. See räägib Valerie Jean Solanase’st, kes oli andekas psühholoogiatudeng, esimene intellektuaalne hoor, kirjanik, radikaalne feminist ja naine, kes tulistas Andy Warholi.

15:00 „Fööni pärastlõuna“ (Prantsusmaa) Sõltumatu Tantsu Lava. 5+ TEKSTITA

16:00 „Bon Voyage ja teised valed“ (Eesti) NUKU väike saal. Noortele ja täiskasvanutele

INGLISE KEELES , tõlketa, kollaaž lugudest ja identiteetidest – pöörane, vääramatult allakukkumisele määratud lennureis! Kasutades paberit, fotokollaaži ja objektiteatrit, paljastab lavastuses pinge pealispinnal nähtava ja iga tegelase sees tegelikult toimuva vahel. 

16:00 „Akvaarium“ (Sloveenia) NUKU ovaalsaal. 3+ TEKSTITA

18:00 „Kõige mustem stsenaarium: 23 mõtet konflikti teemal“ (Iisrael) Von Krahli Teater. Noortele ja täiskasvanutele

INGLISE KEELES , eestikeelsete subtiitritega. Osav žonglöör, tantsiv akrobaat, muusik-leiutaja ning vapper sõdalanna esitavad laval 23 mõtet tõestisündinud konflikti teemal.

19:00 „Pime ruum“ (Prantsusmaa) Vaba Lava. Noortele ja täiskasvanutele. Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega.

20:00 „See on Fred“ (Suurbritannia) NUKU Ferdinandi saal. Noortele ja täiskasvanutele

INGLISE KEELES , tõlketa. Fred on 60 cm pikkune riidest nukk, kes peab iga päev eelarvamustega võitlema. Ta tahaks olla lihtsalt tavaline noormees, kes elab päris maailmas, loodab tööd leida ja tüdrukut kohata. Kui aga Fredi ähvardab nukuelatisrahast ilmajäämine, hakkab ta oma elu üle kontrolli kaotama.

Veel uudiseid