Röövel Hotzenplotz | NUKU
Tagasi

Röövel Hotzenplotz

jaga
Koolieelikule, Koolilapsele|Ferdinandi saal

Pöörane röövlimürgel praevorstide ja paukseentega

NB! Lavastuse 2020. aasta suvise ringreisi pileteid ja toimumisaegu vaata siit ning ära unusta kõiksuguseid pakkumisi etenduspaikades.

Otfried Preussleri raamatu „Röövel Hotzenplotzi uued seiklused” põhjal

On üks väike linnake, kus kõik on imehästi: sõbrad Kasperl ja Seppel püüavad kala ja teevad tempe; Kasperli vanaema praeb neile neljapäeviti vorste ja hapukapsaid; ülemvahtmeister Dimpfelmoser patrullib keskväljakul; selgeltnägija proua Schlotterbeck näeb maagilise kristallkuuli kaudu kõike, mis parasjagu maailmas toimub... Ning pritsimajas istub luku taga linnaelanike hirm, kohutav röövel Hotzenplotz.

Ühel täiesti tavalisel neljapäeval pääseb Hotzenplotz aga vabadusse ning pistab Kasperli vanaema majas nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on valmistanud Kasperlile ja Seppelile. Sõbrad seda asja juba nii ei jäta – alatu vorstivaras tuleb kinni nabida!

Algab hoogne röövlijaht, kus vahetatakse maske ja rolle, nii et keegi ei pruugi olla see, kellena alguses paistab. Sõpruse, mängurõõmu ja huumori toel saab ületada kõikvõimalikud takistused ning piiluda ka kõige hirmuäratavamate maskide taha.

Mängivad

Anti Kobin, Sander Roosimägi või Mihkel TikerpaluDoris TislarGetter MeresmaaKarl Sakrits, Risto Vaidla

Meediakajastus

Materjalid ja lisategevused

Mängukava