Festivalist

Festivali NuQ Treff, mis toimub 1.-4. juunini 2017, keskmes on teater, mis jutustab eelkõige visuaalsete kujundite kaudu ja otsib sisule väljendust uudsetes vormides. Erilist tähelepanu on pööratud nüüdisaegsele nuku- ja objektiteatrile, kuid programmis on lavateoseid ka kujutavate kunstide sfäärist ja etenduskunstide piirialadelt. 

Lisaks raputavatele rahvusvahelistele ning ehedatele eesti visuaalteatrielamustele nii täiskasvanutele kui lastele saab teatritegemisest ka vahetult osa. Programmist leiab kohtumisi huvitavate teatritegijatega, näituseid, loenguid ning nuku- ja visuaalteatrivormide töötubasid erineva vanuse ja kogemusega osalejatele.

Selleaastased peaesinejad on Gisèle Vienne’i lavastus „Kõhurääkijate kongress” ja Paul Zaloomi  „Valge mehe seiklused”. Programmi jagub veel 19 lavastust üle maailma. Kindlasti näeb lavastusi ammustelt tuttavatelt Ljubljana ning Maribori Nukuteatrist, Editta Brauni kompaniilt ja Teater Metamorfoosilt, kui ka kauaoodatud külalisi Prantsusmaalt, Taanist, Venemaalt, Norrast ja Soomest. Eesti visuaalteatrit esindavad NUKU teater ja Zuga Ühendatud Tantsijad. Festivali kogu programm on avalik alates 1. märtsist.

Passid hinnaga 60 € on müügil NUKU teatri kassas kuni 15. märtsini. Peaesinejate piletid on märtsi lõpuni erihinnaga 20 €.

Lisainfo
Annika Land-Reisser
festivali tegevjuht
annika [at] nuku.ee

või

Hannele Känd
kommunikatsioonijuht
5669 8839 / hannele.kand [at] nuku.ee 

Made by Wiseman