Bussiga teatrisse

Sel suvel sõidutame teid vaatama meie suvelavastust "Mees, kes ei teinud mitte midagi" Tartust, Viljandist, Rakverest ja Pärnust.

Teatribuss stardib igast linnast kord suve jooksul, toob seltskonna Tallinnasse Balti jaama juurde, kust NUKU teatrisse on paariminutiline jalutuskäik.

"Mees, kes ei teinud mitte midagi" algab kell 19 ning kestab umbes 1,5 tundi. Teatrietenduse lõppedes sõidutab buss teid koju tagasi! 

Etenduse pilet on bussiga tulijale 22 eurot (tavahind 25), millele lisandub bussisõidu hind. Sõiduajad ja -hinnad leiab allpool olevast tabelist.

GRUPIKÜLASTUSE ERIPAKKUMINE – tule teatrisse koos 10 või enama sõbraga ja saa endale grupijuhi teatripääse tasuta! Kollektiiviga (alates 10 liikmest) teatrisse tulles on  teatripilet grupijuhile tasuta (vajalik osta vaid bussipilet) ning etenduse piletihind grupi liikmetele on eriti soodus - 18 € (täishind 25 €). Teatripileti hinnale lisandub bussipilet.  Grupitellimusi saab broneerida ja osta ainult läbi eelbroneeringu NUKU teatri kassas. Kontakt: kassa [at] nuku.ee, tel. 66 79 555

Bussireiside ajad Tallinnasse 

14.juuli Rakvere-Tallinn-Rakvere, buss 9 €, teatripilet 22€.
Start kell 17.00 Rakvere teatri parklast. OSTA PILET SIIT.

15. juuli Tartu-Tallinn-Tartu, buss 12 €, teatripilet 22 €.
Start kell 16.00 Vanemuise teatri alumisest parklast. OSTA PILET SIIT.

27. august Pärnu-Tallinn-Pärnu, buss 11 €, teatripilet 22 €.
Start kell 16.30 Endla teatri tagant. Koha broneerimine: ilona.s [at] endla.ee või 55583858.

Suvelavastus "Mees, kes ei teinud mitte midagi"

Mehis Heinsaare loodud isepäiste loogikatega maailmu võib julgelt maagiliseks realismiks või ka reaalseks maagiaks nimetada. Heinsaare lugudest inspireeritud muusikalise müsteeriumi toovad lavale VAT teatri külalislavastaja Aare Toikka, võimsaid visuaalmaailmu loov teatrikunstnik Rosita Raud ja eestlase olemust muusikasse tõlkiv muusik ja laulukirjutaja Lauri Saatpalu.

Kaasa teevad tipp-jazzmuusikud, peaosades Mart Müürisepp ja Lauri Saatpalu. Etendused toimuvad 2.-16. juulil ja 24.-30. augustil. 

Loe lavastuse kohta  lisa siit ning kuula imeilusat singlit siit.

Pilet ja koht bussis 

Tartu, Viljandi ja Rakvere bussidele kohti ja etenduse pileteid saab osta internetist NUKU kodulehelt või Piletilevist

Pärnust sõidab Tallinnasse Endla teatri buss ja kohti ning etenduse pileteid broneerib Ilona Smeljanski, aadressil ilona.s [at] endla.ee või telefonil 55583858.

Lisainfo:

NUKU teatri kassa 

kassa [at] nuku.ee või tel 6679 555

Made by Wiseman